ПРО КОМПАНІЮ

Упродовж двох десятиліть після Другої світової війни закарпатці обігрівали помешкання і готували їжу лише на дровах, вугіллі чи скрапленому газі. Природний газ на Закарпатті з’явився у 1967 році – разом із прокладанням магістрального газопроводу «Долина-Ужгород-Держкордон», через який газ експортували до Чехословаччини. Від нього пішли відгалуження для місцевих населених пунктів. Перші лінії газопроводів було прокладено у Свалявському та Мукачівському районах.

Останнім із районних центрів був газифікований Тячів. А от до Рахова, як не підступалися, нічого вдіяти не могли. Цей район — досі не газифікований.

Сьогодні АТ «Закарпатгаз» — єдине підприємство, яке забезпечує розподіл природного (доставку) газу в області. Воно обслуговує 278 тисяч побутових споживачів та понад 7 тисяч об’єктів непобутових споживачів, забезпечуючи природним газом 382 населені пункти області. Загальна довжина розподільчих газогонів становить 7,5 тисяч кілометрів. А за те, щоб газ поступав до осель, а споживачі могли безперебійно та безпечно ним користуватися, щодня відповідають понад 1000 працівників.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Андрій Мицик

Голова правління АТ «Закарпатгаз»

Вищу освіту отримав у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Попереднє місце роботи — АТ «Львівгаз» (директор технічний).

Розпочинав свій трудовий шлях у 2002 році майстром з ремонту технологічного устаткування бази виробничого обладнання у Кременчуцькому РНУ філії ПДМН ВАТ “Укртранснафта” НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ. Пропрацював на підприємстві до 2011 року, відповідаючи за напрямки «експлуатація магістральних нафтопроводів» та «ліквідація аварій».

З 2011 по 2015 рік працював начальником відділу експлуатації лінійної частини магістральних газопроводів, газорозподільних станцій і протикорозійного захисту УМГ «Львівтрансгаз» ПАТ “Укртрансгаз” НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

З 2015 по 2018 рік працював головним інженером УМГ «Львівтрансгаз» АТ «Укртрансгаз» НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

З 2018 по 2020 рік — головний інженер філії «Оператор газосховищ України» АТ  «Укртрансгаз» НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

З 2021 по 2022 рік обіймав посаду директора технічного в АТ «УКРТРАНСНАФТА» НАК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

Має ряд відзнак. Зокрема, у 2006 році отримав подяку ВАТ “УКРТРАНСНАФТА”, у 2012 році — подяку ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до ЄВРО 2012 у Львові», у 2014 році — подяку голови Львівської облдержадміністрації, у 2015 році — грамоту УМГ “ЛЬВІВТРАНСГАЗ” АТ УКРТРАНСГАЗ.